• 31 MAY 17
  • 0

  Bursa Devlet Hastanesi’nde Özel Odalar Yenilendi

  Bursa’nın en eski hastanesi olan Bursa Devlet Hastanesinde bulunan 12 özel oda Bursaspor Yönetim Kurulunda yer alan hayırsever iş adamları ve İnegöl’de bulunan mobilya firmalarının destekleriyle yenilendi.

  Açılış törenine Bursaspor Yönetim Kurulu Üyeleri, hayırsever işadamları ve Bursa Kamu Hastaneler Birliği Hizmet Başkanları, hastane yönetici ve çalışanları katıldı.

  Yaklaşık 150 bin lira harcanarak yenilenen özel serviste odalarda banyodan tuvalete, buzdolabından televizyona kadar her detay düşünülürken, refakatçilere de otel odası konforunda hizmet vermeye başladı.

  Uzm.Dr.İsmail Özcan “Sağlık hizmetlerinin otelcilik anlamında bir üst sınıfa taşınması açısından bu servis önemli. Bursa Devlet Hastanesi eski bir hizmet binasına sahip ama yine de iyileştirme çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

  Bursa Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm.Dr.Halil Karahan ise “20 yıl önce yine hayırseverlerin destekleriyle hizmet vermeye başlamış olan özel servisimiz bugün yine hayırseverlerin destekleriyle yenilendi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

  Bursaspor Başkanı Ali Ay’ın selamını getirerek söze başlayan 2.Başkan Ali Ademoğlu, “Bugün bütün güzellikleri buluşturduk. Bundan 6 ay önce futbolcumuz Sedat Gül’ü ziyarete geldiğimizde bize çok yakın ilgi alaka gösterildi. Biz ne yapabiliriz dedik. Bize oda yapın dediler. Bizde bunu yönetim kurulunda dile getirdik. Yönetim kurulunda da kabul gördü. Düşündük ki, burada evinde çocuğunun eşinin yanında olması gerekirken hastanede olanlar var. Bugün sağlıklı olsak da hepimiz bir gün sağlıksız olacağız. Burada doktorundan başhekimine kadar herkesin yüzünde tebessüm var. Bu yüzden çok mutluyuz. Burada hastalarımız kendilerini evlerinde hissedeceklerini” söyledi.

  Açılış programının sonunda hayırseverler, hastaları ziyaret ederek hediyeler verdi.

  Leave a reply →
 • Muayene Saatleri

  • Sabah Mesai
   09:00 - 12:00
  • Öğlen Mesai
   13:00 - 16:00
  • Uzatılmış Mesai
   17:00 - 20:00
 • Doktor Çalışma Günleri

  Doktorlarimizin mesai günlerinde hangi poliklinik ve hizmet binalarinda oldugunu buradan gorebilirsiniz.
  Tıkla
 • Hasta Takip Sistemi

  Yatan hastanızı kameradan izleyebilmek için, yoğun bakım hemşirelerimizden kullanıcı adı ve parola bilgilerinizi alınız. Geçmiş olsun.
  Tıkla

Photostream